Showing all 17 results

וובינר קורס בסיס שיטת הטיפול במשחק עם מים‎- שיעור 6 : עולמות נסתרים מתגלים מתחת למים

Hosted By: Renan
Start: Friday Mar 4, 2022 08:15 AM
Timezone: Asia/Jerusalem
See More

וובינר קורס בסיס שיטת הטיפול במשחק עם מים‎- שיעור 5 : המשחק בעולם המים

Hosted By: Renan
Start: Friday Feb 25, 2022 08:15 AM
Timezone: Asia/Jerusalem
See More

וובינר קורס בסיס שיטת הטיפול במשחק עם מים‎- שיעור 4 : צבע ,דימוי, משחק וריפוי

Hosted By: Renan
Start: Tuesday Jan 18, 2022 12:10 PM
Timezone: Asia/Jerusalem
See More

וובינר קורס בסיס שיטת הטיפול במשחק עם מים‎- שיעור 3 : הצבע

Hosted By: Renan
Start: Friday Feb 11, 2022 08:15 AM
Timezone: Asia/Jerusalem
See More

וובינר קורס בסיס שיטת הטיפול במשחק עם מים‎- שיעור 2 : מיכל המים

Hosted By: Renan
Start: Friday Feb 4, 2022 08:15 AM
Timezone: Asia/Jerusalem
See More

וובינר קורס בסיס שיטת הטיפול במשחק עם מים‎- שיעור 1 : המים

Hosted By: Renan
Start: Friday Jan 28, 2022 08:15 AM
Timezone: Asia/Jerusalem
See More

שיעור 10 – 13.1.2022 – התפתחות והעצמה בשולחן המים וסיכום

Hosted By: Renan
Start: Thursday Jan 13, 2022 07:15 PM
Timezone: Asia/Jerusalem
See More

שיעור 9 – 6.1.2022 – עיבוד, ניתוח ותכנון

Hosted By: Renan
Start: Thursday Jan 6, 2022 07:15 PM
Timezone: Asia/Jerusalem
See More

שיעור 8- 30.12 – יצירת עולם מים בקבוצה

Hosted By: Renan
Start: Thursday Dec 30, 2021 07:15 PM
Timezone: Asia/Jerusalem
See More

שיעור 7- 23.12- הכוח של הקבוצה

Hosted By: Renan
Start: Thursday Dec 23, 2021 07:15 PM
Timezone: Asia/Jerusalem
See More
Skip to content