המשחק הקבוצתי בשולחן מים

טיפול וליווי תהלכים קבוצתיים

סדנת און ליין למטפלים ואנשי חינוך

סדנת אינטרנטית בת  12 שעות אקדמיות להכשרת מטפלים ואנשי חינוך בעבודה קבוצתית בשולחן מים, באמצעות שיטת הטיפול במשחק עם מים אשר פותחה ע"י יעל ליבנה MA מאפשרת שימוש בטכניקות עבודה חדשות לפיתוח דמיון יצירתיות וכישורים רגשיים בקבוצה להתמודדות עם העולם החיצוני והפנימי של ילדים נוער ומבוגרים.

  • לבוגרי קורס בסיס הנחה 15% ברכישת הקורס
  • אפשרות לרכישת השולחן מים וערכת הטיפול בהנחה למשתתפי הקורס

הקורס משלב חוויה אישית ולמידה,  מועבר על ידי יעל ליבנה, מפתחת השיטה לטיפול במשחק עם מים.

4 שיעורים

וובינר בזום

הכנסת עולם המים באופן מיידי לקליניקה

יש משהו בזרימה של המים שפותח תהליכים רגשיים

במהלך 25 שנותיי המקצועיות ,חיפשתי שוב ושוב כלי טיפולי שיתאים למגוון אוכלוסיות ,שיהיה מהנה ,משחרר, מוכר מצד אחד  ומסקרן ומאתגר מצד שני, המים כך גיליתי הם המדיום המושלם לכך.

בטיפול קבוצתי בשולחן מים יש רווח כפול ,גם עובדים על מיומנות רגשיות בקבוצה וגם משתמשים במים כחומר המאפשר וויסות, זרימה, רכות. המים משמשים חומר לביטוי, פתרון בעיות, והתמודדות חברתית והכל מסביב לשולחן המים.

"המשחק החופשי במים נותן אפשרות לחקור ולהתנסות במדיום מיוחד , מים משחררים ומעלים חיות ושמחה ומורידים חרדה הם מחברים את הילד למקורות סמויים של סקרנות  ואנרגיה."   PLAY THERAPY TECHNIQUES (E.Hartly, K.Frank  M.Goldenson)  

שיטת הטיפול במשחק עם מים בתהליך קבוצתי מאפשרת לנו אנשי הטיפול והחינוך לעשות את מה שאנחנו הכי טובים בו : לזהות, לחזק, ללוות ולמצוא את הדרך ללב של כל אדם.

מזמינה אותך לקורס בו נלמד ונתרגל את פרוטוקול העבודה בקבוצה בשולחן מים באופן מעמיק וחוויתי הקושר תיאוריה לפרקטיקה . המשתתפים יוכלו להתנסות בשולחן מים במערכות החינוך והטיפול במהלך הלימוד ולהביא את המקרים לניתוח ודיון בקורס.

מה נלמד בקורס ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בשיחת טלפון:

דילוג לתוכן